Proč právě Yankee Candle Gold & Pearl Mosaic Votive Holder?

Dodejte vonné svíčce Yankee Candle luxusní vzhled s krásným dekorativním svícnem. Skleněný svícen Yankee Candle Gold & Pearl Mosaic Votive Holder má ručně vkládanou perleťově-zlatou mozaiku z praskaného skla, který vytváří při svitu svíčky jedinečnou atmosféru. Svícen dodá vašemu interiéru nejen elegantní vzhled, ale také nádherný světelný efekt. Votivní svíčky Yankee Candle je nutné pálit ve vhodných svícnech, protože se roztékají. Uložení svíčky uvnitř svícnu zaručí vysokou bezpečnost a minimalizuje riziko převržení svíčky při prudkém pohybu či nárazu do svícnu. Vykouzlete tak příjemnou atmosféru vašeho domova s tímto krásným skleněným svícnem, který při setmění vytvoří překrásný světelný efekt.

Jedinečné vlastnosti:
  • Skleněný svícen na votivní svíčku Yankee Candle,
  • perleťově-zlatá mozaika z praskaného skla,
  • elegantní doplněk do každého interiéru,
  • výška 7 cm a šířka 7,5 cm,
  • vytváří krásný světelný efekt,
  • chrání nábytek před teplem svíčky.
Jak použít Yankee Candle Gold & Pearl Mosaic Votive Holder?

Dovnitř svícnu Yankee Candle Gold & Pearl Mosaic Votive Holder umístěte votivní svíčku Yankee Candle, zapalte a nechte zútulnit váš domov příjemnou intenzivní vůní. Po dohoření svíčky se svícnu nedotýkejte a nechte vychladnout.

Upozornění:
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
  • Svícen pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch.
Naplňte svůj domov krásnými vůněmi svíček Yankee Candle. Existuje svíčka Yankee pro všechny chutě, domácnosti a příležitosti. Kromě široké škály klasických vůní, jako je kořenitý pomeranč a čistá bavlna, je Yankee také mistrem v kombinování doplňkových vůní, aby vytvořila jedinečné a vzrušující kombinace. Příkladem může být vanilková limetka, které kombinuje sladkost vanilky s citrusovou vůní limetky, a brusinkový chutney, který slučuje brusinky, pomerančovou kůru a rozinky. Každá vůně je pečlivě prověřována a testována vysoce zkušeným týmem odborníků na vůně, aby se vždy dosáhlo silného a kvalitního zážitku. Díky vonným olejům, které se dokonale promíchají do vosku, poskytuje nezaměnitelnou vůni Yankee Candle v celé svíčce a poskytuje příjemný zážitek z vůně od začátku do konce.