Proč právě Yellow Repair Bond Hero 100 ml

Koncentrovaný posilovač pro regeneraci a ochranu vlasů Yellow Repair Bond Hero pronikne až do nejhlubších vrstev vlasového vlákna, opravuje poškozené vlasy a poskytuje vlasům bohatou výživu. Složení je obohaceno o mandlový protein, který posilují strukturu vlasu a chrání vlas před poškozením a kakaové máslo, které vyživuje vlasy a uzavírá kutikuly. Produkt lze použít i na maximálně poškozené vlasy současně s přípravky na melírování, barvení nebo vyhlazování. Koncentrovaný posilovač můžete použít také současně s ostatními produkty řady Repair nebo při rekonstrukční péči. 

Jedinečné vlastnosti:
  • Pronikne do nejhlubších vrstev vlasového vlákna,
  • chrání vlasy,
  • opravuje poškozené vlasy,
  • poskytuje výživu a uzavírá kutikuly.
Jak použít Yellow Repair Bond Hero 100 ml?

Smíchejte přípravek s dalším přípravkem podle prováděné péče (na melírování, barvení nebo vyhlazování či s ostatními produkty řady Repair nebo při rekonstrukční péči) v poměru 1:6.

Yellow Professional je součástí skupiny ALFAPARF MILANO, italské nadnárodní společnosti v kosmetickém průmyslu, kterou založil Roberto Franchina. Značka Yellow Professional zůstává oblíbenou volbou mezi profesionálními kadeřníky a zákazníky, kteří hledají kvalitu a trendy v péči o své vlasy. Nachází inspiraci v síle přírody a činí tak jejich produkty kvalitní a dostupné pro každého.