Proč právě Yellow Scalp Balance Shampoo 500 ml?

Šampon na mastnou pokožku hlavy Yellow Scalp Balance Shampoo jemně vlasy čistí a hydratuj a redukuje nadměrnou mazovou aktivitu pokožky. Tento šampon navíc zanechává ve vlasech pocit svěžesti bez zatížení a podporuje růst a kvalitu vlasů. 100% zákazníků potvrdilo, že díky tomuto šamponu výrazně snížilo frekvenci mytí vlasů. Jeho složení je navíc obohaceno o rambutan, silice u těhozevu březového, jalovec, kofein, výtažek z aloe vera a hydrolyzovaný pšeničný protein.

Jedinečné vlastnosti:
  • Jemně vlasy čistí a hydratuje,
  • redukuje nadměrnou mazovou aktivitu pokožky,
  • zanechává ve vlasech pocit svěžesti bez zatížení,
  • obohacen o antibakteriální účinky.
Jak použít Yellow Scalp Balance Shampoo 500 ml?

Šampon naneste na mokré vlasy, napěňte a 1-2 minuty krouživými pohyby masírujte poté důkladně opláchněte. Následně pokračujte v péči, jak jste zvyklí.

Yellow Professional je součástí skupiny ALFAPARF MILANO, italské nadnárodní společnosti v kosmetickém průmyslu, kterou založil Roberto Franchina. Značka Yellow Professional zůstává oblíbenou volbou mezi profesionálními kadeřníky a zákazníky, kteří hledají kvalitu a trendy v péči o své vlasy. Nachází inspiraci v síle přírody a činí tak jejich produkty kvalitní a dostupné pro každého.