Proč právě Black Professional Rose Curly Dream Amplifier 150 ml?

Máte kudrnaté vlasy a chcete jim dopřát u nejlepší péči? Pak je tento krém pro definici a úpravu vlasů s příjemnou vůní jasmínu a listů jahodníku Black Professional Rose Curly Dream Amplifier skvělou volbou! Jeho velmi lehké, nezatěžující složení, které obsahuje baobabový olej dodá vlasům hydrataci, regeneraci a bojuje proti krepatění. Dodává vlasům přirozený vzhled, zanechává vlasy hebké a lesklé. Lze aplikovat do vlhkých i suchých vlasů.

Baobabový olej – je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty, hydratuje a regeneruje vlasy

Jedinečné vlastnosti:
  • Pro kudrnaté, vlnité vlasy,
  • vůně jasmínu a listů jahodníků,
  • hydratuje, posiluje a regeneruje vlasy,
  • definuje vlny,vlasy jsou jemné, hebké a lesklé
  • na suché i mokré vlasy,
  • neobsahuje silikony a parabeny.
Jak použít Black Professional Rose Curly Dream Mask 250 ml?

Do ručníkem vysušených vlasů naneste potřebné množství Black Professional Rose Curly Dream Amplifier, a vlasy vysušte difuzérem.

Při aplikaci do suchých vlasů naneste přiměřené množství Black Professional Rose Curly Dream Amplifier do dlaní, rozetřete a aplikujte na jednotlivé kudrliny.

Italský výrobce vlasové kosmetiky Black Professional Line je na trhu již od roku 1955 a filosofie této značky stojí na mottu "podporovat inovaci a předvídat vlasové trendy". Výsledkem jsou profesionální vlasové produkty s ryze italským srdcem ve vysoké kvalitě za skvělou cenu. Jedinečná kombinace přírodních a ověřených aktivních složek s tradicí dělá ze značky Black Professional Line favorita mezi profesionálními kadeřníky i milovníky krásných zdravých vlasů po celé světe. Ať už vyzkoušíte produkty pro péči o vlasy, jako jsou šampony, kondicinéry a masky na vlasy, nebo stylingové přípravky, jako jsou laky, gely a krémy, do produktů vlasové kosmetiky Black Professional Line se naproto zamilujete!