Proč právě Black Professional Rose Curly Dream Mask 1000 ml?

Máte kudrnaté vlasy a chcete jim dopřát u nejlepší péči? Pak je tato maska s příjemnou vůní jasmínu a listů jahodníku Black Professional Rose Curly Dream skvělou volbou! Její velmi lehké, nezatěžující složení, které obsahuje baobabový olej dodá vlasům hydrataci a regeneraci. Maska dodá vlasům potřebnou výživu, vlasy zjemňuje a rozjasňuje.

Baobabový olej – je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty, hydratuje a regeneruje vlasy

Jedinečné vlastnosti:
  • Pro kudrnaté, vlnité vlasy,
  • vůně jasmínu a listů jahodníků,
  • vyživuje a hydratuje vlasy,
  • definuje vlny,
  • vlasy zjemňuje a rozjasňuje,
  • neobsahuje silikony a parabeny.
Jak použít Black Professional Rose Curly Dream Mask 1000 ml?

Na šamponem umyté vlasy naneste potřebné množství Black Professional Rose Curly Dream Mask, nechte chvíli působit a následně důkladně opláchněte.

Masku aplikujte do délek a konců vlasů.

Italský výrobce vlasové kosmetiky Black Professional Line je na trhu již od roku 1955 a filosofie této značky stojí na mottu "podporovat inovaci a předvídat vlasové trendy". Výsledkem jsou profesionální vlasové produkty s ryze italským srdcem ve vysoké kvalitě za skvělou cenu. Jedinečná kombinace přírodních a ověřených aktivních složek s tradicí dělá ze značky Black Professional Line favorita mezi profesionálními kadeřníky i milovníky krásných zdravých vlasů po celé světe. Ať už vyzkoušíte produkty pro péči o vlasy, jako jsou šampony, kondicinéry a masky na vlasy, nebo stylingové přípravky, jako jsou laky, gely a krémy, do produktů vlasové kosmetiky Black Professional Line se naproto zamilujete!