Proč právě Bravehead Color Mixer, Plastic?

Bravehead Color Mixer, Plastic je praktický nástroj pro šlehání barev na vlasy a díky ergonomicky tvarované rukojeti a odolnému plastovému designu je snadno ovladatelný a odolny. Praktická metlička umožňuje rychlé a efektivní smíchání barev bez rizika rozlití. Tento praktický nástroj je vhodný jak pro profesionální kadeřníky, tak pro domácí použití. S Bravehead Color Mixer, Plastic dosáhnete hladkých a homogenních barevných směsí, které přinášejí profesionální výsledky bez námahy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť,
  • odolný plastový design,
  • rychle a efektivně míchá barvy,
  • snadno čistitelný materiál,
  • vhodný pro profesionální kadeřníky i domácí použití.
Jak použít Bravehead Color Mixer, Plastic?

Vezmete metličku do ruky a umístěte ji do nádoby s barvou. Poté pevně držte rukojeť metličky a šlehejte barvu, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Aplikujte smíchanou barvu na vlasy pomocí štětce nebo aplikátoru. Po použití opláchněte metličku teplou vodou a nechte ji uschnout pro další použití.

Posláním značky BraveHead je poskytovat kadeřnickému průmyslu jen ty nejlepší produkty za rozumnou cenu s tou nejvyšší možnou kvalitou. V nabídce značky naleznete širokou škálu profesionálních hřebenů a kartáčů na vlasy, břitvy, sponky a vlásenky nebo ochranné pomůcky, které jsou nezbytnou součástí každého kadeřnického salonu. V sortimentu profesionálí značky BraveHead si vyberou nejden kadeřníci a kadeřnici, ale také stylisté a stylistky a profesionálové z barber salonů.