Proč právě Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer, Plastic?

Objevte nepostradatelného pomocník pro vytlačování obsahu tub - Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer! S jeho elegantní plastovou konstrukcí se snadno zmocníte každé tuby a vytěžíte z ní i poslední kapku. Stačí jen vsunout konec tuby do stlačovače a s pevným sevřením dosáhnete dokonalého výsledku. Neztrácejte ani kapku drahocenného krému, gelu, barvy nebo pasty - tento stlačovač je vaším spojencem proti plýtvání. Užijte si výhodu efektivního a ekonomického využití kosmetických v tubách s Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer!

Jedinečné vlastnosti:
  • Jednoduché a efektivní vytlačování obsahu tuby,
  • vyroben z odolného plastu,
  • snadno ovladatelný a čistitelný design,
  • kompaktní a přenosný, 
  • umožňuje maximální využití produktu,
  • šetří peníze.
Jak použít Bravehead Eagle Fortress Tube Squeezer, Plastic?

Otevřete stlačovač a vsuňte konec tuby dovnitř. Sevřete stlačovač, aby se tuba uzavřela, a pomalu stahujte stlačovač dolů, aby vytlačil obsah tuby. 

Posláním značky BraveHead je poskytovat kadeřnickému průmyslu jen ty nejlepší produkty za rozumnou cenu s tou nejvyšší možnou kvalitou. V nabídce značky naleznete širokou škálu profesionálních hřebenů a kartáčů na vlasy, břitvy, sponky a vlásenky nebo ochranné pomůcky, které jsou nezbytnou součástí každého kadeřnického salonu. V sortimentu profesionálí značky BraveHead si vyberou nejden kadeřníci a kadeřnici, ale také stylisté a stylistky a profesionálové z barber salonů.