Proč právě Fanola Blue Bleaching Powder 75 g?

Kompaktní zesvětlující prášek Fanola Blue Bleaching Powder je určený pro všechny techniky zesvětlování nebo melírování vlasů. Zesvětluje až o 7 tónů. Vlasy si po odbarvení zachovají svou sametovou hebkost a zářivý vzhled. Umožňuje rychlou a snadnou aplikaci, protože má bezprašné složení. Určeno výhradně pro profesionální techniky zesvětlování a melírování vlasů.

Jedinečné složení:
  • Zesvětluje vlasy o 7 tónů,
  • vhodný i pro melírování vlasů,
  • dodává vlasům hebkost a lesk,
  • má bezprašné složení,
  • pouze pro profesionální použití.
Jak použít Fanola Blue Bleaching Powder 75 g?

Zesvětlující prášek Fanola Blue Bleaching Powder smíchejte s vyvíječem Fanola v poměru 1:2 (1 díl krému + 2 díly vyvíječe). Smíchanou směs následně aplikujte na vlasy. Na vlasech nenechávejte déle působit než 35 minut. Po době působení důkladně vlasy opláchněte vodou umyjte šamponem.

Složení Fanola Blue Bleaching Powder 75 g
Potassium persulfate, Ammonium persulfate, Sodium Silicate, Magnesium carbonate hydroxide, Sodium metasilicate, Sodium stearate, Cyamopsis tetragonolobus gum, Kaolin, Magnesium Oxide, Cyclodextrin, Disodium lauryl sulfosuccinate, Parafinum Liquidum / Mineral Oil, Xanthan Gum, Disodium EDTA C.l 77007/ Ultramarines.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.