Proč právě Fanola No Yellow Ultra Lightener 500 g?

Zesvětlující prášek Fanola No Yellow Ultra Lightener je určený pro profesionální techniky zesvětlení vlasů a to až o 9 tónů. Obsažené mikropigmenty s anti-žlutým účinkem zanechávají blond barvu vlasů s chladným tónem a eliminují nežádoucí sytě žluté odlesky na vlasech.

Jedinečné vlastnosti:
  • Zesvětluje vlasy o 9 tónů,
  • eliminuje žluté odlesky na vlasech,
  • dodává blond barvě chladný odstín,
  • zanechává vlasy chráněné proti poškození,
  • dodává vlasům hebkost a lesk,
  • pouze pro profesionální použití.
Jak použít Fanola No Yellow Ultra Lightener 500 g?

Zesvětlující prášek Fanola No Yellow Ultra Lightener smíchejte s vyvíječem Fanola v poměru 1:2 (1 díl krému + 2 díly vyvíječe). Smíchanou směs následně aplikujte na vlasy. Na vlasech nenechávejte déle působit než 45 minut. Po době působení důkladně vlasy opláchněte vodou umyjte šamponem.

Složení Fanola No Yellow Ultra Lightener 500 g
Potassium persulfate, Sodium silicate, Ammonium persulfate, Sodium metasilicate, Magnesium carbonate hydroxide, Sodium stearate, Cyamopsis tetragonoloba gum / Cyamopsis tetragonoloba (guar) gum, Polyamino sugar condensate, Euterpe oleracea oil, Vaccinum angustifolium (blueberry) seed oil, Charcoal Powder, Kaolin, Sesamum indicum seed oil, Vitis vinifera seed oil / Vitis vinifera (grape) seed oil, Punica granatum seed oil, Magnifera indica seed oil, Aloe barbadensis leaf juice, Maleic acid, Magnesium Oxide, Cyclodextrin, Disodium lauryl sulfosuccinate, Paraffinum liquidum / Mineral Oil, Disodium EDTA, Cl 77007 / Ultramarines.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.