Proč právě Fanola Violet Bleaching Powder 500 g?

Kompaktní zesvětlující prášek Fanola Violet Bleaching Powder s vysokým zesvětlujícím účinkem je obohacený o fialové pigmenty, které eliminují žluté odlesky na blond vlasech a dodávají barvě vlasů chladný tón. Zesvětlující prášek umožňuje zesvětlit vlasy až o 7 tónů.

Jedinečné složení:
  • Zesvětluje vlasy o 7 tónů,
  • eliminuje žluté odlesky na vlasech,
  • dodává blond barvě chladný odstín,
  • dodává vlasům hebkost a lesk,
  • má bezprašné složení,
  • pouze pro profesionální použití.
Jak použít Fanola Violet Bleaching Powder 500 g?

Zesvětlující prášek Fanola Violet Bleaching Powder smíchejte s vyvíječem Fanola v poměru 1:2 (1 díl krému + 2 díly vyvíječe). Smíchanou směs následně aplikujte na vlasy. Na vlasech nenechávejte déle působit než 35 minut. Po době působení důkladně vlasy opláchněte vodou umyjte šamponem.

Složení Fanola Violet Bleaching Powder 500 g
Potassium persulfate, Sodium silicate, Ammonium persulfate, Magnesium carbonate hydroxide, Sodium stearate, Paraffinum liquidum (Mineral Oil), Sodium metasilicate, Cyamopsis tetragonolobus gum, Magnesium oxide, Magnesium stearate, Kaolin, Xanthan gum, Tetrasodium EDTA, Sodium lauryl sulfate, C.l. 77007, Parfume, Hexyl Cinnamal, Geraniol.

Fanola je kreativní profesionální značka produktů péče o vlasy. Za pouhých 15 let se stala značka Fanola stabilním hráčem na trhu v oblasti vlasové kosmetiky. Barevná, mladá značka orientovaná na budoucnost, která nikdy nenudí, přichází s každou produktovou řadou s novými originálními nápady. Fanola vám dodá svobodu experimentovat a podtrhne tak vaši krásu.