Proč právě Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Masque 355 ml?

Maska na vlasy Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Masque obsahuje hedvábný komplex, který regeneruje suché a poškozené vlasy. Dodává vlasům potřebnou hydrataci a výživu. Po použití budou vlasy jemné a oslnivě lesklé.

Jak použít Farouk Systems CHI Enviro Smoothing Masque 355 ml?
  • aplikujte na vlhké vlasy. Nechte působit 3-5 minut a poté důkladně opláchněte. Pro intenzivní kúru nechte působit 15 minut v teplém zábalu. Poté opláchněte.
Profesionální značka vlasové kosmetiky Farouk Systems byla založena roku 1986 v Houstonu Faroukem Shami, kadeřníkem, jehož posláním je poskytovat profesionální vlasovou kosmetiku s nejpokročilejší americkou technologií, založenou na vzdělávání, životním prostředí a inovacích.Pod značku Farouk Systems patří další populární značky jako je například CHI, BioSilk a Esquire Grooming. V roce 2001 značka Farouk Systems vyvinula vůbec první keramickou žehličku na vlasy a inspirovala se právě technologií využívanou v NASA. Farouk Systems vlastní více než 20 patentů z oblasti péče o vlasy. Jako první značka představila barvu na vlasy bez amoniaku a začala ve vlasové kosmetice používat hedvábné proteiny. V jejich produktech najdete populární účinné složky jako je arganový olej, keratin, výtažky z olivovníku a fenyklu.