Proč právě Goldwell Evolution Neutral Wave Set 0?

Dosáhněte krásných, přirozených a dlouhotrvajících vln se setem pro tvarování vlasů Goldwell Evolution Neutral Wave Set 0. Set je vytvořen technologií Neutral, která působí v neutrálním rozmezí pH, což zajišťuje vynikající šetrnost ke struktuře vlasů a vysoce spolehlivé výsledky. Tento set vytváří rovnoměrné vlny od kořínků ke konečkům vlasů a zajišťuje optimální zachování barvy. Cenné lipidy navíc chrání a ošetřují vlasy během celého procesu vlnění a vyživují a zanechají vlasy zdravé a vyživené. Přípravek je také vhodný pro až 50% melír.

Jedinečné vlastnosti:
  • Zajišťuje vynikající šetrnost ke struktuře vlasů,
  • vytváří rovnoměrné vlny od kořínků ke konečkům vlasů,
  • zajišťuje optimální zachování barvy,
  • chrání a ošetřuje vlasy během celého procesu vlnění.
Jak použít Goldwell Evolution Neutral Wave Set 0?

Před použitím výrobku proveďte test pramenů. Smíchejte trvalou ondulaci a neutralizátor podle pokynů na obalu. Naneste roztok na vlasy a dbejte na rovnoměrné nasycení. Zpracujte podle pokynů na obalu. Důkladně opláchněte vlasy a naneste Inter Fluid (pokud používáte Perm-Set 2). Znovu opláchněte vlasy a upravte je podle potřeby.

Upozornění:
  • Set pro tvarování vlasů je určen pro použití výhradně v kadeřnických salonech.
  • Při aplikaci používejte ochranné rukavice.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
  • Zamezte kontaktu s očima, při zasažení je vypláchněte vodou a vyhledejte lékaře.
Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.