Proč právě Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment 150 ml?

Dodejte své trvalé optimální ochranu a péči s přípravkem na vlasy Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment. Péče před trvalou ondulací chrání poškozené vlasové partie a reguluje zvlňující reakci. Zlepšuje vzhled vln a kudrlin od kořínků až po konečky. Zaručuje rovnoměrný výsledek trvalého tvarování.

Jedinečné vlastnosti:
  • Vyrovnává vlasovou strukturu,
  • chrání vlasy před poškozením,
  • reguluje zvlnění vlasů,
  • vhodné pro dříve zvlněné vlasy,
  • zlepšuje vzhled vln a kudrlin.
Jak použít Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment 150 ml?
  • Před natočením vlasů nastříkejte na umyté, ručníkem vysušené vlasy.
  • Následně aplikujte trvalou.
Složení Goldwell System Pre-Curl Pre-Treatment 150 ml

Aqua, Amodimethicone, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Isoceteth-20, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-6, Citric Acid, Mineral Oil, Paraffiunum Liquidum, Ammonium Hydroxide, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Ethylparaben, Sorbic Acid, Parfum.

Profesionální značka Goldwell založená v roce 1948 v Německu a je výrobcem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřníky. Značka Goldwell udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty. Inspirativní značka Goldwell od svého počátku neustále zdokonaluje své výrobky a expanduje na světové trhy, přičemž úzce spolupracuje s kadeřnickými salony, o kterých čerpá zkušenosti a inspiraci. Podporuje v kreativitě a získává od nich zpětnou vazbu pro svůj další rozvoj. Cílem značky Goldwell je snadné a efektní použití všech přípravků na vlasy při maximální šetrnosti k vlasům, a to i při domácím použití. Značka nabízí širokou škálu produktových řad zaměřených na různé typy vlasů, ze kterých si vybere opravdu každý. Řady pečující kosmetiky Dualsenses jsou vhodné pro vlasy mastné, suché, jemné, ale i nepoddajné a chemicky poničené. Kultovní barvy Topchic speciálně vyvinuté pro profesionální kadeřnické použití zajistí dlouhotrvající zářivou barvu.