Proč právě Invisibobble Sprunchie Pink Mantra?

Zažeňte nudu všedních dnů kreativním a stylovým účesem s gumičkou v elegantním růžovém designu s černými okraji. Extra jemný materiál a spirálovitá gumička Invisibobble Original uvnitř, nezanechává na vlasech žádné stopy a otlaky, netahá vlasy, zabraňuje bolestem hlavy a snadno se vyjme ze suchých i mokrých vlasů bez jejich zacuchání či lámání.

Stylová gumička do vlasů Invisibobble Sprunchie Pink Mantra v růžovém designu umožňuje tvorbu kreativních účesů podle vaší nálady a zároveň zdůrazní každý outfit.

Jedinečné vlastnosti:
  • Extra jemný, sametový materiál šetrný k vlasům,
  • klasická spirálovitá gumička Invisibobble Original uvnitř,
  • nezanechává na vlasech žádné stopy a otlaky,
  • snadno se vyjme bez zacuchání,
  • pevně drží vlasy pohromadě bez způsobení bolesti hlavy,
  • luxusní vlasový doplněk a vysoký komfort při nošení,
  • zajímavý design růžového žebrování s černými koženkovými okraji.
Jak použít Invisibobble Sprunchie Pink Mantra?
Gumičku Invisibobble Sprunchie Pink Mantra používejte jako klasické gumičky do vlasů pro vytvoření culíků, drdolů a jiných účesů. Gumičku můžete libovolně kombinovat s jinými doplňky do vlasů Invisibobble.
Pokud už vás nebaví neustále uzlíky, poškozené vlasy a otlačeniny, které způsobují běžně používané vlasové gumičky, je čas pozdravit rytíře vašich vlasů ve spirálovém brnění: Invisibobble! Jedinečný tvar těchto spirálových gumiček, které jsou inspirovány telefonní šňůrou, pečují o vaše vlasy, vlasy nelámou, jsou pevné, minimalizují poškození a pocit pnutí. Jsou tu proto, aby vás každý den podporovali. Bez ohledu na to, zda chcete mít skákací cop nebo pěkně utažený drdol. Jsou k dispozici v několika roztomilých barvách, od klasické černé až po mátově zelenou. Jakmile je vyzkoušíte, už se nikdy nevrátíte ke starým vlasovým gumičkám.