Proč právě Joico K-Pak Waves Reconstructive Thio-Free Wave For Normal, Fine and Grey Hair?

Dopřejte vlasům perfektní permanentní styling s bohatým objemem a s výraznými kudrlinami. Trvalá ondulace pro tvorbu kudrlin Joico K-Pak Waves Reconstructive Thio-Free Wave For Normal, Fine and Grey Hair bez obsahu amoniaku, je určená pro normální, odolné, šedé nebo bílé vlasy. Tato trvalá je vhodná pro dlouhodobé, jemné a přirozené zvlnění, které vydrží až 3 měsíce. Patentovaný výživný komplex Quadramine Complex chrání vlasové vlákno, minimalizuje ztrátu přirozené pružnosti, poskytuje vlasům výživu, hydrataci, hebkost a obnovuje poškozené vlasové kutikuly. Technologie anti-frizz chrání před vlhkostí, zachovává přirozený vzhled vlasů a efekt pružných, hebkých a lesklých vlasů. Vhodný pro tvorbu všech druhů velkých i malých kudrlin a vln. Určeno výhradně pro profesionální používání v kadeřnických salónech.

Technologie

Quadramine Complex: Výživný komplex, který chrání vlasové vlákno, poskytuje vlasům výživu, hydrataci, hebkost a obnovuje jejich mladistvý vzhled.

Obsah balíčku: 1x lahev s krémem 80 ml, 1x neutralizér 118 ml, 1x čepice na hlavu, 1x návod na použití.

Jedinečné vlastnosti:
 • Trvalá ondulace pro tvorbu jemných a přirozených vln a kudrlin,
 • šetrné složení bez obsahu amoniaku,
 • pro normální, odolné, šedé nebo bílé vlasy,
 • permanentní styling, který vydrží až 3 měsíce,
 • chrání a pečuje o vlasy během aplikace,
 • dodává vlasům bohatý objem bez zatížení,
 • zanechává vlasy hydratované, pružné a lesklé.
Jak použít Joico K-Pak Waves Reconstructive Thio-Free Wave For Normal, Fine and Grey Hair?

Postupujte dle přiloženého návodu v balení.

Upozornění:
 • Trvalá ondulace je určena pro použití výhradně v kadeřnických salonech.
 • Při aplikaci používejte ochranné rukavice.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
 • Zamezte kontaktu s očima, při zasažení je vypláchněte vodou a vyhledejte lékaře.
Složení Joico K-Pak Waves Reconstructive Thio-Free Wave:

Složení Waving Lotion – krém pro trvalou ondulaci: Aqua (Water, Eau) – Cysteamine HCI – Sucrose – Cysteine HCI – Laureth-23 – Ethanolamine – Sodium Bicarbonate – PEG-12 Dimethicone – Hydrolyzed Keratin – Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract – Propylene Glycol – Tetrasodium Etidronate – Lecithin – Pehnoxyethanol – Potassium Sorbate – Fragrance (Parfum)

Složení Neutralizer – neutralizér pro trvalou ondulaci: Aqua (Water, Eau) – Hydrogen Peroxide – Soyethyl Morpholinium Ethosulfate – Lauryl Alcohol – Poloxamer 188 – Tocopheryl Acetate – Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – Lecithin – Polysorbate-80 – Phosphoric Acid – Phytic Acid – Pehnoxyethanol – Potassium Sorbate

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.