Proč právě Kallos KJMN Milk Hair Mask With Milk Protein 275 ml?

Maska s mléčnými proteiny Kallos KJMN dokonale proniká do struktury vlasů a poskytuje jim hloubkovou hydrataci a výživu. Účinně ošetřuje i poškozené vlasy, například slabé a lámavé nebo s roztřepenými konečky. Jedinečným způsobem vlasy regeneruje, zaceluje drobné trhlinky ve vlasovém vláknu a celkově vlasům dodává zdravý vzhled. Maska Kallos KJMN obsahuje mléčné proteiny, které navrací vlasům jejich přirozenou krásu a usnadňují jejich rozčesávání i konečnou úpravu a tvorbu účesů. Složení přípravku je k vlasům šetrné a dodává jim dlouhodobou hydrataci. Zanechává je jemné, hladké, pružné a přirozeně mladistvé. 

Jedinečné vlastnosti:
  • rychle proniká do struktury vlasů a účinně je ošetřuje
  • zanechává vlasy jemné, hladké a přirozeně pružné
  • chrání vlasy před vnějšími škodlivými vlivy
  • dodává vlasům výživu a hydrataci
  • usnadňuje rozčesávání vlasů a jejich úpravu
  • dodává vlasům jemnost a nádherný lesk
  • regeneruje a zaceluje vlasové vlákno
  • navrací vlasům zdravý a mladistvý vzhled
Jak použít Kallos KJMN Milk Hair Mask With Milk Protein 275 ml?

Naneste na šamponem umyté a osušené vlasy, nechte působit 5 minut a důkladně opláchněte.

Složení Kallos KJMN Milk Hair Mask With Milk Protein 275 ml:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride , Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Posláním společnosti Kallos Cosmetics je najít optimální rovnováhu mezi kvalitou a cenou a zároveň být vždy inovativní. Tato maďarská společnost se stala leaderem na trhu produktů vlasové péče nejen v Maďarsku a Rumunsku, ale postupně se její věhlas rozšířil i do dalších zemí. Cílem této kosmetické značky jsou hebké a lesklé vlasy plné života. Je ideálním společníkem pro vlasy suché, poškozené i barvené. Společnost poskytuje vysoce stylové, kvalitní kosmetické výrobky po celém světě pro profesionály, ale i pro běžné zákazníky.