Proč právě Nioxin System 1 Hair Travel Kit?

Sada vlasové péče profesionálních přípravků Nioxin System 1 pro jemné, řídnoucí přírodní vlasy. Tato sada byla navržena pro potřeby řídnoucích vlasů, které vyžadují zesílení, navrácení ztracené hustoty a síly. Určeno pro ženy a muže, které trápí viditelná ztráta vlasů.

Menší balení sady je určené především na cesty, díky svému balení, se bez problému vejde do každé kosmetické kabelky či taštičky. Je vhodná také pro ty, kteří chtějí produkty nejprve vyzkoušet a malé cestovní balení jim postačí.

Sada obsahuje:

Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 150 ml –Jemný mycí šampon na vlasy Nioxin System 1 Cleanser Shampoo odstraňuje maz a nečistoty z vlasů a vlasové pokožky a viditelně posiluje zesláblé, jemné řídnoucí vlasy. Šampon obsahuje vitamíny, antioxidanty a rostlinné výtažky, které hloubkově vyživují a hydratují jemné vlasy. Výtažek z mátového oleje příjemně osvěží vlasovou pokožku a zanechá ve vlasech pocit svěžesti a čistoty.

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml –Lehoučký kondicionér pro mírně řídnoucí nebarvené vlasy ošetřuje pokožku hlavy, pomáhá redukovat mírně vypadávající vlasy a viditelně posiluje oslabené, jemné vlasy. Kondicionér chrání vlasy před vnějšími vlivy a navíc revitalizuje vlasovou pokožku. Pomáhá také snadno rozčesat a upravit vlasy. Vlasy jsou po umytí hebké a lesklé na dotek.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 50 ml – Bezoplachová péče osvěžuje pokožku hlavy, dodává vlasům přirozený objem a zesiluje vlasy od kořínků po konečky. Má ochranný účinek, který brání před poškozením a vypadáváním vlasů. Vlasy jsou po prvním použití viditelně posílené, husté a plné zářivého lesku.

Jak správně používat produkty Nioxin System 1 Hair Travel Kit?

Nioxin System 1 Cleanser Shampoo 150 ml

  • Šampon Nioxin System 1 Cleanser Shampoo naneste do mokrých vlasů, vytvořte bohatou pěnu a poté z vlasů důkladně opláchněte.
  • Dále pokračujte v použití kondicionéru a bezoplachové péče Nioxin System 1

Nioxin System 1 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml

  • Malé množství kondicionéru aplikujte do vlhkých, šamponem umytých vlasů.
  • Kondicionér aplikujte také na vlasovou pokožku.
  • Nechte působit 1-3 minuty a poté důkladně opláchněte.
  • Dále pokračujte bezoplachovou péčí Nioxin Scalp and Hair Leave-In Treatment System 1.

Nioxin System 1 Scalp & Hair Treatment 50 ml

  • Bezoplachovou péči používejte denně na vlhké vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte a vlasy rozčešte.
  • Z vlasů poté již neoplachujte.

Americká značka Nioxin byla založena roku 1987 za účelem zabývající se alopecií a problematikou její léčby. Produkty Nioxin jsou rozčleněny do několika řad podle míry řídnutí vlasů. Kosmetika Nioxin získala ocenění v soutěži Stylist Choice Award a na její účinky přísahá celá řada celebrit i profesionálních kadeřníků.