Proč právě Olivia Garden Ceramic + Ion - Xl Pro Vent?

Olivia Garden Ceramic + Ion - Xl Pro Vent je profesionální kadeřnický foukací kartáč s velkým průměrem a prodyšným designem. Díky keramickému povrchu a ionizaci zanechává vlasy zdravé, lesklé a bez krepatění. Kartáč se snadno čistí a odolává vysokým teplotám. Ergonomický tvar a lehká konstrukce umožňují snadnou manipulaci s kartáčem a rychlou úpravu vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Urychluje sušení vlasů,
  • minimalizují poškození vlasů při foukání,
  • poskytuje pohodlný a stabilní úchop při použití,
  • vyroben z kvalitních materiálů.
Jak použít Olivia Garden Ceramic + Ion - Xl Pro Vent?

Při fénování oddělte vlasy do menších částí a začněte od spodních vrstev. Položte kartáč u kořínků vlasů a pomalu pohybujte směrem k jejich konečkům. Současně foukejte horkým vzduchem z fénu na vlasy.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.