Proč právě Olivia Garden EcoHair Combo Vent Brush COV18?

Profesionální kulatý foukací kartáč na vlasy Olivia Garden EcoHair Combo Vent Brush pro perfektní styling vlasů. Kartáč je vyrobený z bambusové rukojeti, která je velmi příjemná do ruky. Keramické tělo kartáče umožňuje rychlejší a snadnější foukání vlasů. 100% kančí a ionické štětinky jsou velmi šetrné k vlasům, a zaručují vynikající stylingové výsledky.

100% kančí štětiny zajišťují krásné, uhlazené a lesklé vlasy. Ionické štětinky zakončené plastovou kuličkou mají antistatický účinek a eliminují poletování vlasů během stylingu. Bambusová, protiskluzová rukojeť je biologicky rozložitelná. Bambus je pevnější a odolnější proti poškození a lze ho považovat za 100% obnovitelný zdroj. Použití bambusového dřeva pomáhá snížit odlesňování na celém světe a přispívá k ochraně životního prostředí.

Jedinečné vlastnosti:
  • Inovativní kartáč vyrobený z bambusu,
  • keramické tělo kartáče umožňuje rychlejší foukání,
  • obsahuje kombinaci kančích a ionických štětin,
  • dodává vlasům zářivý lesk a hebkost,
  • eliminuje poletování a elektrizování vlasů,
  • bambusová protiskluzová rukojeť,
  • průměr těla kartáče je 18 mm,
  • vyrobeno z biologicky rozložitelného materiálu,
  • vhodný pro krátké vlasy.
Jak použít Olivia Garden EcoHair Combo Vent Brush COV18?

Kartáč na vlasy Olivia Garden EcoHair Combo Vent Brush používejte při vysoušení vlasů pomocí fénu. Snadno a rychle s ním vytvoříte účes s bohatým objemem. Kartáč je vhodný pro profesionální i domácí používání.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.