Proč právě Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Thermal Brush NT12?

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Thermal Brush NT12 je špičkový profesionální kartáček na vlasy, který přináší inovativní technologie pro dokonalý vzhled vlasů. S jeho keramickým povrchem a iontovou technologií Tourmalin se snadno vypořádáte s nepoddajnými vlasy a dosáhnete hladkého a lesklého účesu. Jeho děrované tělo zkracuje dobu sušení a speciálně zakroucené měkké a teplotám odolné štětiny eliminují poškození vlasů i jejich poletování. Díky ergonomicky tvarované rukojeti, ve které je ukryta praktická jehla pro vypichování jednotlivých pramenů, se vám kartáč bude dobře držet a váš styling bez chybičky.

Průměr katáče: 12 mm.

Jedinečné vlastnosti:
  • Profesionální foukací kulatý kartáč,
  • keramický povrch pro rovnoměrné rozptylování tepla,
  • technologie Tourmaline Ion pro eliminaci statické elektřiny a zajištění hladkosti a lesku vlasů,
  • děrované tělo zkracující dobu sušení a minimalizující poškození vlasů,
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť z neklouzavého plastu,
  • praktická jehla k vypichování pramenů,
  • antibakteriální ochrana.
Jak použít Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Thermal Brush NT12?

Před úpravou vlasů kartáčem Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion Thermal Brush NT12 vlasy umyjte a osušte je do vlhkého stavu. Ideálně aplikujte ochranný termální sprej nebo sérum na vlasy, aby se minimalizovalo poškození vlasů vlivem tepla. Vlasy pak rozdělte do sekcí. Začněte od kořínků a postupně pročešte kartáčem směrem ke konečkům vlasů. Při foukání vlasů fénem používejte kartáč tak, že vlasy zatáhnete nad kartáčem a postupně je zahříváte. Pohybujte se od kořínků ke konečkům, abyste dosáhli rovnoměrného vysoušení a stylu. Pokud chcete vytvořit objem, při zvedání vlasů od kořínků mírně zatlačte kartáčem. Opakujte tento postup na všech sekcích vlasů, dokud nedosáhnete požadovaného účesu.

Upozornění:

Pamatujte, že při použití kartáče s tepelným zdrojem je důležité dodržovat opatrnost a vlasy nepřehřívat. Při fénování se doporučuje používat nízké nebo střední nastavení teploty.

Značka Olivia Garden byla založena v Belgii v roce 1968 a její profesionální kadeřnické produkty milují lidé po celém světě ve více než 70 zemích. Olivia Garden je jednoznačně celosvětově uznávaná značka, která nabízí především kadeřnické hřebeny, kartáče na vlasy, ale i nůžky a prostřihávače. Kvalita jejich produktů je léty prověřená ze strany profesionálních kadeřníků, stylistů i uživatelů v domácnostech. O Olivii Garden je známo, že ačkoli patří mezi světové značky a má zajištěný celosvětový prodej a známost, značka se neustále posunuje vpřed. Investují velké úsilí i finance do vývoje a zdokonalování svých produktů. Vybírejte ze širokého sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné kartáče na vlasy, hřebeny, pinety z exkluzivních materiálů, kadeřnické nůžky a další vyhledávané kadeřnické pomůcky.