Proč právě Redken Extreme Cat Treatment 200 ml?

Chcete mít zdravé a silné vlasy, které se nebudou lámat a budou zářivě lesklé? Vyzkoušejte proteinovou regenerační kúru Redken Extreme Cat Treatment, která bez zatížení vlasů regeneruje oslabené vlasové vlákno, zvyšuje jeho pružnost a pevnost, a předchází lámání konečků.

O regeneraci vlasů se postará proteinový komplex, který hloubkově regeneruje oslabené vlasy, snižuje poškození a lámání konečků a navrací vlasům zdravý vzhled.

Vlasová regenerační kůra Redken Extreme Cat tak viditelně pomůže vlasy revitalizovat, posílit a zamezí třepení konečků.

Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneruje a chrání vlasy,
  • posiluje oslabenou strukturu vlasů,
  • eliminuje lámání konečků,
  • dodává vlasům lesk a hebkost,
  • chrání vlasy před poškození,
  • určeno pro oslabené a zcitlivělé vlasy.
Jak použít Redken Extreme Cat Treatment 200ml?

Vlasovou kúru Redken Extreme Cat Treatment aplikujte do umytých, ručníkem vysušených vlasů, nechte působit 3-5 minut a poté z vlasů důkladně opláchněte.

Složení Redken Extreme Cat Treatment 200 ml

Aqua/Water/Eau, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Magnesium Sulfate, Laureth-23, Taurine, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Cocamidopropyl Betaine, Salicylic Acid, Polyquaternium-10, Arginine, Lysine Hydrochloride/Lysine Hcl, Phenoxyethanol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol.

Aktivní složky:

Protein+: Hloubkově vlasy vyživuje, posiluje jejich strukturu. Udržuje vlasy pevné a silné.

Za zrodem profesionální vlasové kosmetiky Redken stojí podnikavá americká herečka Paula Kent v 60. letech minulého století. Její citlivá vlasová pokožka nesnášela dobře nešetrné kosmetické produkty tehdejší doby, což navíc zhoršoval fakt, že v životě herců je změna účesů, barev i střihů vlasů každodenní rutinou. Celý Hollywood trpěl na problémy s přecitlivělou pokožkou hlavy, vypadáváním vlasům, lupy a dalšími problémy způsobenými extrémě silnými chemickými laky na vlasy, toxickými barvami a dalšími zatěžkávajícími produkty. Proto ve spolupráci s kadeřníkem Jheri Reddingem založila vlastní kosmetickou společnost, která se soustředila právě na produkty pro problematickou pokožku vlasy a chemicky poškozené vlasy hollywoodských hvězd. Velmi rychle se její produkty staly nejpopulárnějšími v celé Californii a později i celých Spojených Státech Amerických. Produkty Redken jsou velmi šetrné a zároveň velmi účinné. Dnes patří profesionální kosmetika Redken k nejoblíbenějším značkám vlasové péče již ve více než 50 zemích světa.