Proč právě Selective Professional ONcare Refill Mousse 200 ml?

Skoncujte jednou a pro vždy s mladými a poškozenými vlasy bez života. Pěna pro jemné nebo prořídlé vlasy Selective Professional ONcare Refill Mousse dodává vlasům výplňový efekt a zabraňuje jejich lámání. Pěna navíc usnadňuje rozčesávání vlasů, dodává jim potřebnou pružnost a posiluje, zpevňuje a zhušťuje vlasy. Vlasy jsou po použití pěny vitální, vzdušné, vyživené a lesklé.

Lněné semínko – dodává vlasům pružnost díky funkci mastných kyselin Omega 3, které vlasy hydratují a posilují, působí na vlasový stonek a zabraňují jeho lámání.

Fytokeratin konopí a rýže – je bohatý na živiny, zpevňuje strukturu vlasů, zlepšují jejich pružnost a pomáhají obnovovat lámavé vlasy.

Jedinečné vlastnosti:
  • Dodává vlasům výplňový efekt,
  • posiluje, zpevňuje a zhušťuje vlasy,
  • dodává vlasům pružnost,
  • zabraňuje lámání vlasů,
  • usnadňuje rozčesávání vlasů,
  • zanechává vlasy lesklé a vitální. 
Jak použít Selective Professional ONcare Refill Mousse 200 ml?

Před použitím produkt důkladně protřepejte. Následně produkt nastříkejte rovnoměrně na umyté a ručníkem vysušené vlasy a vlasy pročešte. Nechte působit pouhých 30 sekund. Na závěr vlasy důkladně opláchněte vlažnou vodou a přejděte ke stylingu.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Itálii s více než 20 lety zkušeností v profesionálním sektoru. Je distribuována v přibližně 70 zemích po celém světě a nabízí nejlepší řešení pro profesionální trh z hlediska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od barev, přes ošetření až po styling, Selective Professional nabízí kompletní řadu exkluzivních profesionálních produktů, vyvinutých tak, aby vyhovovaly potřebám spotřebitelů po celém světě.