Proč právě Joico Humidity Blocker+ Protective Finishing Spray?

Joico Humidity Blocker+ Protective Finishing Spray je vyspělý ochranný sprej pro vlasy, s jehož pomocí můžete chránit své vlasy před negativními vlivy vlhkosti a můžete si tak udržet účes v dokonalém stavu po celý den. Díky speciálnímu složení vytváří ochranný film, který zabraňuje vniknutí vlhkosti a eliminuje nepříjemné krepatění vlasů. Sprej poskytuje dlouhotrvající ochranu a zároveň dodává vlasům lesk a vitalitu. Jeho lehká textura nezatěžuje vlasy a umožňuje volný pohyb vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
  • Chrání vlasy proti vlhkosti a krepatění,
  • zajišťuje lesk a vitalitu vlasů,
  • přirozená fixace bez zatížení vlasů,
  • poskytuje ochranu před vlivy UV záření,
  • zanechává vlasy zdravě vypadající a plné života.
Jak použít Joico Humidity Blocker+ Protective Finishing Spray?

Vezměte sprej a důkladně jej protřepejte. Držte sprej ve vzdálenosti přibližně 20-30 cm od suchých vlasů a postříkejte vlasy rovnoměrně od kořínků ke konečkům. Po aplikaci můžete pokračovat se stylingem podle svého přání nebo nechat vlasy přirozeně uschnout. Sprej je ideální pro každodenní použití.

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.