Proč právě Joico Style & Finish JoiFix Firm Finishing Spray 300 ml?

Silný fixační lak na vlasy Joico Joifix Firm Finishing Spray bez aerosolu, spolehlivě zaručí flexibilní fixaci účesu bez nežádoucího slepení a zatížení vlasů. Lak je obohacený o hydratační panthenol a vitamín B5, který dodá vlasům výživu a ochrání je před UV zářením. Lak je vhodný pro všechny typy a délky vlasů, dokonale s ním zafixujete krátký účes i dlouhé vlasy.

Pokud hledáte spolehlivý fixační lak na vlasy, který neobsahuje aerosol, Joico Joifix Firm Finishing Spray je tou správnou volbou.

Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje silný fixační účinek,
  • neslepuje a nezatěžuje vlasy,
  • neobsahuje aerosol,
  • chrání vlasy před UV zářením,
  • vhodný pro všechny typy vlasů.
Jak použít Joico Style & Finish JoiFix Firm Finishing Spray 300ml?
  • Vytvořte požadovaný účes a vlasy zafixujte pomocí laku Joico Joifix Firm Finishing Spray ze vzdálenosti 20-30 cm.
Složení Joico Style & Finish JoiFix Firm Finishing Spray 300 ml

Alcohol Denat, Water, Va, Polyurethane-14, Amp-Acrylates Copolymer, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Pvp, Aminomethyl Propanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Eugenol, Fragrance/Parfum.

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.