Proč právě Joico Style & Finish Texture Boost Dry Spray Wax 125 ml?

Joico Texture Boost Dry Spray Wax je super suchý vosk na vlasy ve spreji, který je určený pro všechny typy a délky vlasů. Sprej má lehký fixační účinek, který velmi dobře podrží a zafixuje tvar účesu a dodá mu přitom pohyblivý a lehký vzhled. Vlasy jsou po jeho aplikaci pružné a hladké na dotek.

Už žádné slepené prameny, mastné a zatížené vlasy. Se stylingovým sprejem Joico Texture Boost Dry Spray Wax bude tvarování vlasů hračka.

Jedinečné vlastnosti:
  • Suchý vosk ve spreji,
  • dodá vlasům pružný a pohyblivý vzhled,
  • má lehký fixační účinek,
  • nezatěžující a nemastné složení,
  • dodává vlasům hebkost,
  • vhodný pro všechny typy vlasů.
Jak použít Joico Style & Finish Texture Boost Dry Spray Wax 125ml?
  • Vosk na vlasy Joico Texture Boost Dry Spray Wax nastříkejte při konečné úpravě vlasů ze vzdálenosti 20-30 cm a dokončete účes.
Složení Joico Style & Finish Texture Boost Dry Spray Wax 125 ml

Hydrofluorocarbon 152A, Alcohol Denat, Glycerin, VP/VA Copolymer, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Beeswax/Cera Alba/Cire D'Abeille, PEG?PPG-18/18 Dimethicone , PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Trisiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl Methoxydibenzolmethane, PPG-26-Buteth-26, Ethylhexyl Salicylate Oil, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Linalool, Fragrance.

Profesionální vlasová značka JOICO byla založena v roce 1975 v Los Angeles světoznámým kadeřníkem Stevem Stefano. Ihned po svém vzniku se díky revolučním technologiím stala lídrem v oblasti rekonstrukce vlasů. Jako jedna z prvních začala využívat protein Keratin na opravu poškozených vlasů a později se stala jednou z nejúspěšnějších značek na světě. Značka nabízí kompletní sortiment špičkové vlasové kosmetiky nejen pro profesionální kadeřníky a stylisty, ale i pro širokou veřejnost. Značka neustále vyvíjí nové produkty a zlepšuje výrobní technologie, aby dokázala nabídnout vysoce kvalitní a bezpečné produkty pro každodenní péči o vlasy. Produkty JOICO nejsou testovány na zvířatech a veškeré obaly a papíry obsahují příměs škrobu, a jsou tak snadno rozložitelné a recyklovatelné.