Varianty produktu

Proč právě Schwarzkopf Professional Igora Color10 Permanent Color 60 ml?

První profesionální permanentní barva, která zajistí perfektní krytí a jedinečnou péči v pouhých 10 minutách. Díky Color10 inovativnímu aminokyselinovému nosiči barevné pigmenty a aminokyseliny Arginin a Glycin pronikají hluboko do vlasového vlákna.

Aminokyselinový nosič s aminokyselinami Arginin & Glycin:

  • zkracuje dobu působení pro jemnější barvicí proces
  • napomáhá pronikat aminokyselinám rychleji do vlasového vlákna
  • stabilizuje povrch vlasů
  • dodává vlasům rovnováhu a pružnost

Extra intenzivní pigmenty:

  • nové pigmentové složení ve srovnání se standardním složením umožňuje rychlejší vyvíjení za kratší dobu

Míchá se s vyvíječem Igora Royal Developer Lotion, který nabízíme zvlášť.

Jedinečné vlastnosti:
  • výrazně oživí či zvýrazní barvu již za 10 minut
  • 100 % kryje šediny
  • pigment vyplňuje vlasy zevnitř, díky čemuž jsou vlasy rovnoměrně nabarvené po celé délce
  • přirozené odstíny
  • dodá vlasům dlouhotrvající lesk a trendy vzhled
Jak použít Schwarzkopf Professional Igora Color10 Permanent Color 60 ml?

Smíchejte barvu na vlasy s vyvíječem Schwarzkopf Igora Royal v poměru 1:1, poté aplikujte na suché nemyté vlasy a nechejte působit.

Doba působení je 10 - 15 minut v závislosti na požadovaném výsledku a typu vlasů (dle návodu). Po uplynutí doby působení vlasy důkladně opláchněte a umyjte šamponem. Vyvíječ Schwarzkopf Igora Royal není součástí balení, nabízíme ho zvlášť.

Složení Schwarzkopf Professional Igora Color10 Permanent Color 60 ml

Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alaryl Stearate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Sodium Laureth Sulfate, Ethanolamine, Resorcinol, Morinqa Pteryqosperma Seed Extract, Sodium Cetearyl Sulfate, Glycerin, Glycine, Oleic Acid, M-Aminophenol, Parfum (Fragrance), Potassium Stearate, Sodium Sulfite, Tetrasodium Edta, Carbomer, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, Potassium Hydroxide, Sodium Pca,Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Ascorbic Acid, Arqinine, Linoleamidopropyl Pg- Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Sulfate, Propylene Glycol, Geraniol, Citric Acid, Cl 77891 (Titanium Dioxide).

Profesionální značka Schwarzkopf Professional nabízí špičkové produkty i pro nejnáročnější zákaznice. Nejlepší technologie, špičkové laboratoře, inovace a nekonečná kreativita. To vše je Schwarzkopf Professional. Jejich rozsáhlé portfolio zahrnuje mnohé nejznámějších produkty v péči o vlasy a jejich stylingu jako jsou Silhouette, BC Bonacure a OSIS+! Značka Schwarzkopf Professional je jedničkou na světovém trhu, je držitelem 7 600 patentů a splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Srdce celé značky představují barvy na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráce se světovými kadeřníky v oblasti barvení vlasů z ní dělá specialistu, který ve světě nemá konkurence.